Vedoucí výrobního úseku (M/Ž) / Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

FirmaSahm s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
- koordinace a řízení výrobního úseku automatického potisku skla s požadovanou kvalitou, kapacitou a optimálními výrobními náklady
- svěříme vám nejmodernější automatizovaný úsek výroby, který prošel za poslední 3 roky kompletní restrukturalizací
- důležitou činností je optimalizace plánu výroby a jeho realizace
- každodenní úzký kontakt s mistry a vedoucími oddělení, vedení mistrů, strojníků a kolektivu operátorů v počtu cca 40 pracovníků
- zodpovědnost za zajištění pořádku na pracovišti a dodržování BOZP a PO a ochrany životního prostředí na úseku výroby
- pravidelně aktualizovat data v rámci systému SAP, provádět controlling a vyhodnocení zakázek
- běžná agenda vedoucího pracovníka (plánování směn, docházka, mzdy, školení, hodnocení...
- účast se na pravidelných týdenních poradách výrobně obchodních, kvality a personálních
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- zázemí stabilní a moderní výrobní společnosti, která umí ocenit dobře odvedenou práci
- práci na hlavní pracovní poměr v malém kolektivu, kde se jeden na druhého může spolehnout
- budete součástí strategického řízení společnosti a budete mít možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku
- příležitosti k profesnímu růstu v zajímavé výrobní doméně
- motivující finanční ohodnocení, práce na jednu směnu, volné víkendy
- odborná školení
- nástup dle dohody
- pružná pracovní doba
- roční odměny, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
- 23 dnů dovolené, po pěti letech 25 dnů
- smlouva na dobu určitou, po roce doba neurčitá, následně příspěvek na penzijní pojištění 700 Kč
- dotované masáže
KONTAKT: telefonicky 8 - 13 nebo e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zálší 71, 56501, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:15. 01. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Sahm s.r.o., IČ: 41193962
datum zveřejnění nabídky práce:11. 01. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Šárka Chaloupková
telefon:702 267 036
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Sahm u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 50 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Zálší 71, 56501, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 15. 01. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.